blog

Umowa pożyczki -VAT czy PCC?

Przepisy prawa podatkowego mówią wprost, iż biorący pożyczkę zobligowany jest do zapłaty 2% stawki podatku od czynności cywilnoprawnych. Jednakże jednocześnie ustawa o PCC w art. 2  pkt 4 wskazuje,

Czytaj więcej »